Chytím-li motýla, zahyne... Utrhnu-li květinu, uvadne... Tehdy pochopím, že přírody se smím dotýkat pouze srdcem!


TADY jsou odkazy na Facebook
Reklamy, prosby, vzkazy a podobně pište SEM!!! ;-)
Máte NÁVRH co sem přidat? Něco Vám tu chybí? Chcete nějaké další Kouzlo třeba o lásce, štěstí nebo penězích? Napište mi to SEM a já se Vám pokusím vyhovět! :-)) Každý den to kontroluju jesi tam něco není... :-))) ;-))
Klidně mi to taky můžete napsat na mail! ;-)


Vítej na mém blogu!
Doufám že se Vám můj blog bude líbit... ;-)
Je o mém Hobby - Magii! :-)

Březen 2013

Rituály s Magickými kameny

29. března 2013 v 22:42 | Luwasa |  Magické kameny
SNOVÁ CESTA:
Vezměte si před usnutím čirý krystal do levé ruky a poproste ho, aby Vám na Vašich snových cestách pomáhal, zavedl vás na příjemná místa a nakonec vám umožnil, abyste si sen pamatovali. Usněte pak s krystalem v levé ruce. Sny budou přítomější a když se probuíte budete si je pamatovat. Nejlépe si je hned zapište.

UDRŽOVÁNÍ ZDRAVÍ:
Vezměte svůj krystal na klidné místo. Sedněte si na zem a držte ho v obou rukou. Soustřeďte se na své zdraví. Pak do krystalu foukněte, přidržte levou rukou na těle, místě které je nemocné. Soustřeďte se a jasným hlasem zvolejte směrem nahoru:
"Léčivé síly universa, ať zůstanu zdravá (nebo ať se uzdravím)".

OČIŠTĚNÍ AURY:
Pokud jste byli na nepříjemných místech nebo v nedefinovaných davech lidí, očistěte své tělo krystalem čerstvě nabitým sluneční energií nebo očištěným. Přejíždějte jím po těle od hlavy až k patě, ve vzdálenosti několika cm od kůže. Soustřeďte se na odsávání negativní energie. nakonec otřete krystal solí a pak opláchněte.

PŘI VELKÝCH RITUÁLECH:
Když celebrujte planetární rituály, můžete na oltář pokládat svůj oblíbený kámen - zejména u slunečního a Dianina rituálu. Během meditace ho na několik minut vezměte a podržte si ho na čele, to zesiluje kontakt, který jste utvořili. Čas od času byste měli vzít kámen, který je příslušné planetě přiřazen.

STRUKTUROVÁNÍ PROBLÉMŮ:
Vezměte čirý krystal do levé ruky a záhnědu do pravé. Meditujte o svých problémech. Krystal zesiluje vynášení problému na povrch, záhněda je urovnává a vstřebává.

Vize Mayů

29. března 2013 v 22:05 | Luwasa |  ♥ Láska, Věrnost, Vášeň... ♥
Kouzlo založené na starobylé tradici Mayů, umožňující vidět budoucí lásku...

Potřeby :
Kukuřičná mouka a pramenitá voda
Obsidianový kámen (lze jej zakoupit v obchodě nebo na internetu třeba ZDE - je i více druhů, takže máte na výběr ;-) )
Menší miska
3 modré svíčky

Postup :
Připrav trochu kukuřičné kaše smícháním kukuřičné mouky a pramenité vody a pozvolným zahříváním, až kaše zhoustne. Nech kaši vychladnout a pak jí pomaž obsidianový kámen, aby se očistil. Je důležité udělat to holíma rukama. Potom kámen vlož do mísi a přidej tolik pramenité vody, aby v ní byl kámen celí ponořen. Pak si pramenitou vodou opláchni ruce, abys z nich odstranil zbytky kaše. Zapal modré svíčky a umísti je na jednu stranu mísi. Posaď se na opačnou stranu tak, abys měl mísu i svíčky před sebou a soustřeď na to nejdřív svůj pohled a vyslovuj při tom svá přání jemným zpěvavým tónem. Potom přesuň svoji pozornost na kámen, ale neustávej v zaříkávání. Pronikni pohledem do nitra kamene a koncentruj se na to, aby se tvá slova stala součástí. Možná bude nutné tento rituál opakovat než se "vize" dostaví.

Zde je třeba krásný obsidián... Podobný má kamarádka... :-)))

Obrázky - Život

29. března 2013 v 21:47 | Luwasa |  Zábava
Na internetu jsem našla tyto dva kráásnéé obrázky... Je to přesnej život! :-/// :-)))


A teď ten druhý... :-))

:-)
A krásné citáty o životě a smrti, co jsem našla na netu... ;-)
1. "Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší."
2. "Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem."
3. "Je možné vyhýbat se smrti, ale ne se jí vyhnout."
4. "Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly."
5. "Život znamená žít takovým způsobem, aby se člověk nebál ani smrti, ani ničeho jiného."
6. "Smrt je jen branou do nového života -
žijeme dnes, budeme žít znovu,
vrátíme se v rozmanitých podobách. "
7. "Lidé si pořád myslí, že k sebevraždě má člověk důvod. Ale je docela dobře možné,že k ní má důvody dva."
O kterém citátu si myslíte, že je nejhezčí? Podle mne všechny! :-// :-))
A pokud znáte nějaký jiný krásný citát - napište ho do komentáře a já ho sem přidám! ;-)

Talisman lásky

29. března 2013 v 21:38 | Luwasa |  ♥ Láska, Věrnost, Vášeň... ♥
Potřeby: 1 velký citron nebo pomeranč, 2 lžíce mleté skořice, 2 lžíce koriandru 2 lžíce zázvoru, 1 lžíce mletého fialkového kořene, celý hřebíček, 6 růžových svíček, olej na lásku, růžový provázek

Postup: Pokud toužíte upoutat muže, použijte pomeranč. Pokud ženu citron. Vyberte ovoce co není poškozeno! Bylinky rozmělněte. Vložte je do malé mističky, smíchejte a posilte svou potřebu lásky. Držte citron nebo pomeranč a představujte si sebe sam/a v milostném vztahu. Pod citron nebo pomeranč dejte talíř, misku, abyste odchytili odkapávající šťávu.
Hřebíčky zapíchávejte do ovoce, jeden vedle druhého, pokračujte, dokud na povrchu citronu nebo pomeranče nevytvarujete přibližný tvar srdce. Za stálé vizualizace přidávejte hřebíček, dokud jím pomeranč nebude pokrytý celý. Až je ovoce pokryto hřebíčkem vyválejte ho v bylinkách, dokud nebude úplně pokryto milostými bylinkami. Nechte ovoce v míse 1 až 2 týdny, každý den s ovocem poválejte.
Po několika týdnech ovoce vyjměte, posilte svou magickou představu a umístěte jej na oltář. 6 růžových svíček pomažte olejem lásky. Svíčky dejte do kruhu kolem ovoce. Zapalte a nechte 9 minut hořet, zatímco si sebe představujtete v milostném vztahu. Pak ovažte ovoce růžovou nití, provázkem nebo přízí a zavěste na viditelné místo a párktrát za den k němu přičichněte. Svíčky musí dohořet, ovoce vykoná svou práci.


Magická růže

29. března 2013 v 21:21 | Luwasa |  ♥ Láska, Věrnost, Vášeň... ♥
Staré germánské kouzlo k získání muže snů

Potřeby: červená a bílá růže, svitek papíru, pramínek tvých vlasů, kousek růžové stuhy

Něco o kouzlo: Toto kouzlo pochází ze staré Germánie, kde růže byly symbolem mlčenlivosti. Bílou růži, nebo někde i jen její symbol, nosili lidé, kteří spolu chtěli tajně mluvit. V německých zemích se malované, nebo jinak ztvárněné růže často nacházely při hostinách, kde je zavěšovali nad stůl. Slova vyřčená pod těmito růžemi nesměla být vyzrazena. Platilo to vláště o slovech lásky - růže je zasvěcena bohyni lásky Venuši... Zaříkání je nutné provádět v červnu za dorůstajícího Měsíce.

Postup: obstarej si červenou a bílou růži - neměly by být plně rozkvetlé. Nejvhodnější jsou klasické odrůdy sytě vonící. Na svitek papíru napiš, jaký by měl být vysněný milenec nebo milenka. Svitek pak omotej kolem pramínku svých vlasů. Vezmi obě růže a rozřízni je hodně ostrým nožem napůl. Potom k sobě přilož polovinu červené a polovinu bílé růže, se svitkem papíru a pramínkem vlasů vloženou doprostřed. Obě poloviny pak svaž růžovou stuhou dohromady, každou z nich polib a vlož je do plynoucí vody, třeba do potoka. Zbylé dvě poloviny růží ulož do země a popros Venuši, aby tvému kouzlu požehnala.

Zrušení kouzla lásky

29. března 2013 v 20:59 | Luwasa |  ♥ Láska, Věrnost, Vášeň... ♥
Časový rámec: Příprava zabere zhruba hodinu.

Nejlepší načasování: Kdy je potřeba, ale nejraději za ubývajícího Měsíce.

Každé rušení kouzla se přidržuje trochu jiného vzorce v závislosti na tom, jak bylo kouzlo prováděno.
První věc, kterou musíte udělat, je představit si v duchu, jak všechny energie spojené s kouzlem vyhasínají. Někteří lidé si rádi mentálně zpětně projdou celý vizualizační proces a pak si představí, jak se všechny energie hroutí a propadají do Země, kde jsou potom pohřbeny. Následuje zničení všech předmětů souvisejících s kouzlem. Všechny talismany, papíry a podobné byste měli potřít nějakou uzemňující látkou, jako například benzoinem, kadidlem, dračí krví, hřebíčkem, popelem nebo solí, a pak je spálit nebo zakopat. Přitom si nezapomeňte představovat, jak jejich magická energie vyhasíná. Tento proces odloučení můžete podpořit i nějakým prohlášením, například:

"Vůlí mi bylo dáno toto kouzlo stvořit,
však nyní chci ho zase zbořit.
Po čem jsem prahla (prahl), to už nehledám,
Svůj cíl už dávno jinde mám."

Jelikož myšlenky tvoří základ kouzla a hlavní potravu jeho energie, musíte při rušení kouzla své myšlenky úzkostlivě hlídat. Když zjistíte, že se stále obrací ke kouzlu či k jeho cíli, musíte rychle negovat veškerou energii, kterou do něj možná ještě vysíláte.

Varování!: Pokud jste kouzlo prováděli dlouhodobě, stane se z toho zvyk, jenž se velice obtížně překonává!!!
Tak opatrně! ;-)))

Věštění z vlasů v zrcadle - Budoucí partner/ka

29. března 2013 v 19:19 | Luwasa |  Věštění
Styl: Nemanipulativní

Časový rámec: Třicet minut

Nejlepší načasování: Těsně před západem Slunce, pondělí.

Z jižních Appalačských hor pochází kouzlo, které vám zprostředkuje psychické vize vašeho budoucího partnera. Asi půl hodiny před západem Slunce se odeberte do ztemnělé místnosti osvětlené jedinou svíčkou. Usaďte se před zrcadlem a začněte si rytmicky sčesávat vlasy přes obličej tak, aby vám zakryly oči. Projeďte vlasy hřebenem minimálně stokrát. Když budete v duchu každý pohyb počítat, může vám to pomoci ukolébat mysl do stavu příznivého pro psychické vize. Po stém pročesání se zastavte a zamžourejte skrz závoj vlasů do zrcadla, kde spatříte obraz svého budoucího partnera. Nemějte obavy, když se vize neobjeví okamžitě. Jen tiše seďte s očima přilepenýma k zrcadlu a soustřeďte se na to, co chcete vidět.

Varování: Pozor, appalačská tradice varuje, abyste tento rituál neprodlužovali až do úplného setmění, jinak se v zrcadle objeví obraz vašeho vlastního pohřbu.

A zde věštění pro ty co nemají dlouhé vlasy... (Je i lehčí a tentokrát bez Varování!!! ;-) )

O půlnoci, postav si před sebe zrcadlo, pohodlně se usaď, vem svíčku, nejlépe červené barvy, zapal jí a ostatní světla zhasni, musí být tma a ticho a soustřeď se na to, aby jsi v odrazu zrcadla viděl/a svého budoucího manžela/ku a prones větu:
"Zrcadlo, prosím ukaž mi mého budoucího manžela/ku!"

A hodně se soustřeď a nepřestávej sledovat zrcadlo, neustále na to mysli, po chvíli se Tvůj obličej začne měnit a jen na kratičkou chvíli se Ti opravdu ukáže Tvůj/Tvoje budoucí manžel/ka. Ty ho ani nemusíš znát - ukáže se jen obličej.
Mám to vyzkoušené a funguje to. Hodně štěstí. ;-))

Přání lásky

29. března 2013 v 18:57 | Luwasa |  ♥ Láska, Věrnost, Vášeň... ♥
Časový rámec: Očarování bylin je potřeba věnovat hodně času, ale samotné kouzlo zabere asi necelou čtvrhodinu.

Nejlepší načasování: Dorůstající měsíc nebo úplněk, pondělí nebo středa.

Postup: Chcete-li přimět vzdálenou lásku, aby na Vás myslela, vhoďte do proudící vody sušené byliny, jako routu, rozmarýn nebo vratič, a vyzývejte přitom svého vyvoleného. Zatímco bylinky odnáší proud, představujte si, jak dopravují váš láskyplný vzkaz na daleká místa.

Přivolejte si peníze 2

29. března 2013 v 18:56 | Luwasa |  $ Peníze $
Osvědčený a navíc zábavný návod na to, jak si finančně polepšit...

Kupte si sešit v tvrdých deskách, lepidlo a časopisy pro horních 10 000. Udělejte si čas, nejlépe večer při úplňku, otevřete vínko, dejte nohy nahoru a vyrobte si svůj SEŠIT SNŮ. Vystřihněte si z časopisu každý obrázek, který pro vás představuje bohatství. Vystřihněte ho, nalepte do sešitu a napište si k němu červenou tužkou přání v tomto znění:
"To je moje, To budu mít, Tuto částku budu mít na svém účtu, Tento dům mi bude patřit, Tady strávím dovolenou atd."
Připište datum a podepište se. Nemusíte vůbec říkat, jak toho chcete dosáhnout, jenom to oznamte... on to někdo nebo něco zařídí. Nešetřete papírem, klidně sešit zaplňte až do poslední stránky. Každý den si svůj sešit snů prolistujte a představujte si, že toto vše k vám přichází. A zaručuji vám, že i brzy přijde.

Přivolejte si peníze 1

29. března 2013 v 18:32 | Luwasa |  $ Peníze $
Toto kouzlo Vám pomůže přivábit peníze. Pokud máte peněz dost a žádné další nepotřebujete, gratuluji Vám!

Na menší bílý papírek, který se Vám vejde do peněženky, napište tužkou přání ohledně peněz. Můžete i přesnou částku. Pak vezměte červenou pastelku a dělejte okolo čísla kroužky PO SMĚRU hodinových ručiček. Tuto kruhovou čáru kreslete alespoň jednu minutu, dokud nebudete mít pocit, že vaše přání získalo na síle. Stejným způsobem také můžete odmítnout nerozumné finanční požadavky, které po Vás někdo chce, akorát tento rituál musíte dělat PROTI směru hodinových ručiček. Důležité je, si ale zároveň všímat příležitostí a v pravý čas se chopit své šance. Protože penízky nám nepřiletí na parapet a nebudou nás sami prosit - vezmi si mě. Papírek s napsaným přáním noste stále u sebe. V kapse, v peněžence nebo ho mějte v noci pod polštářem, a když se přání splní, poděkujte a papírek spalte.