Chytím-li motýla, zahyne... Utrhnu-li květinu, uvadne... Tehdy pochopím, že přírody se smím dotýkat pouze srdcem!


TADY jsou odkazy na Facebook
Reklamy, prosby, vzkazy a podobně pište SEM!!! ;-)
Máte NÁVRH co sem přidat? Něco Vám tu chybí? Chcete nějaké další Kouzlo třeba o lásce, štěstí nebo penězích? Napište mi to SEM a já se Vám pokusím vyhovět! :-)) Každý den to kontroluju jesi tam něco není... :-))) ;-))
Klidně mi to taky můžete napsat na mail! ;-)


Vítej na mém blogu!
Doufám že se Vám můj blog bude líbit... ;-)
Je o mém Hobby - Magii! :-)

Únor 2014

Kouzlo na ochranu domu

27. února 2014 v 20:14 | Luwasa |  «Pro ochranu; bezpečí...»
Sedněte si doprostřed jakékoli místnosti v domě, rukou kolem sebe naznačte kruh, přibližně ve výšce očí...
A nahlas odříkejte: "Hecate dea sis, custos mihi alica. Dea Heros muros hos aut custos. Dea Erynie vindictam faciet aliquis in hac tribulatione. Thetis Dei omnis qui venit ad locum istum, ut hospitalitatem sectantes."

Můžete to, ale odříkat i v češtině: "Bohyně Hekaté, prosím, buď opatrovníkem mého kouzla. Bohyně Héro, buď opatrovníkem těchto zdí. Bohyně Erynie, potrestej každého, kdo bude na tomto území dělat potíže. Bože Thetisi, učiň každému, kdo přijde na toto místo pohostinnost."


Užívání zaklínadel

25. února 2014 v 15:30 | Luwasa |  Zaklínadla, Zaříkadla,...
Aby zaklínadla fungovala, je třeba především věřit v existenci Magie jako takové a sílu samotných čaromocných slov. Brát svět POZITIVNĚ a UŽÍVAT ČAROMOCNÁ SLOVA POZITIVNĚ. "Nikdo není dokonalý." Kolikrát už jsme to slyšeli? Opak je pravdou. "Každý jednotlivý tvor, projev Bytí, je DOKONALÝ."
To proto, že v sobě má dokonalou Duši, jež třeba přišla na svět vyzkoušet si negativní úděl, či úděl moci - a neuspěla. Příkladem zážitku takové Duše může být Adolf Hitler. Narodil se z pohledu okolí méněcenný a stal se mocným. Nedokázal se však zbavit komplexů a stát se dobrým. Třeba se jeho Duše už vrátila. Třeba dřímá v těle Sadáma Husajna, ale třeba také v těle G. Bushe - v tom případě se již s mocí dokázala prakticky vypořádat a její úděl v příštím životě bude jiný, vyšší.
Také je důležité věřit v existenci více sfér, tedy zejména světa forem, kde žijeme a Neviditelného světa, protože naše běžné čarování probíhá právě zrcadlením naší energie v Neviditelném světě. (Též Duhový svět, myšlen je vyšší astrál.)
Je dobré nějak uznat princip karmy (pokud možno i reinkarnace) a UVĚŘIT MU. Cokoliv se Vám stane, je Vaše vina (někdy nevědomé rozhodnutí Duše, jež mysl nemůže ovlivnit), ale nemá smysl se obviňovat, nic není nenapravitelné. Kde jsem pohořel, a nelze to zlepšit, tam neplýtvám energií a pozitivně působím jinde. Měli bychom žít pro DOBRO. Dobro své, dobro všech a všeho. Pro Dobro nejen v naší, ale i ve všech ostatních sférách.

A zde jsou úvodní čaromocná slova, jež mají být Vaším požehnáním a průvodcem. Platí jen tehdy, budete-li chtít. (Přejato od M. Weintein, Pozitivní Magie)
Je jediná Síla, jež pohybuje Měsícem,
prostupuje Tebe.
Síla, jež rozzářila Slunce,
rozzáří i Tvůj život.
Je ženská a je mužská,
je oblakem i deštěm,
ukryta sídlí ve zvlhlé zemi,
v kořenech a v klíčících semenech.
To ona zvedá vítr.
Je veškerý život, zrozený i nezrozený,
na této pláni i v rovině příští.
Viditelná i neviditelná,
na planetě i hvězdě.
Je nekonečná, žehnající a ochraňující,
hojí a tvoří;
Míří kupředu i zpět v Čase,
proniká celým vesmírem -
v tomto životě, a myriádách životů, jež teprve nastanou,
jakož i v životech minulých.
Tato Síla je Tvojí Sílou
a je i mojí,
je Bohyní a Bohem.
Využij ji, pro blaho veškerenstva
a v souladu se svobodnou vůlí všech,
s vyrovnanou myslí a s radostí -
aby požehnala Tvému životu.
A tak se staň.

Tato slova nejsou ale úplně vzornou ukázkou toho, jak by to mělo vypadat. Jak se totiž říká i ve Wiccan Rede, Radě čarodějnicím, "chceš-li zaklít slovem svým, zaklínadlem nechť je rým". Nejlepší zaklínání jsou rytmické, veršované texty, které jsou dobře zapamatovatelné a mají ve svém znění sílu. Lépe potom působí na naší mysl, tím i na energii a kouzlo celé. Takže ať už přejímáte, překládáte nebo vymýšlíte vlastní zaklínadla - nebojte se veršování!
Zrýmovanou formu svého přání pak (třeba v kombinaci s jinými Rituály) pak zpívejte, třeba tančíce dokola ve svém kruhu.


Druhy Upírů: Nosferatu

24. února 2014 v 22:51 | Luwasa |  Druhy Upírů
Pochází z Rumunska. Druh Upíra, který je nemanželské dítě. Často se po jeho pohřbu pustí do dlouhé kariéry ničení. Raduje se z trýznění živých a pouští se s nimi do divokých orgií. Může zplodit dítě (viz. Incubus). Nosferatu nenávidí novomanželé, kvůli své vlastní nezákonnosti a proto se na těchto párech mstí, tak, že je ženich nebo nevěsta neplodný.


Druhy Upírů: Neuntoter

24. února 2014 v 22:45 | Luwasa |  Druhy Upírů
Pochází z Německa. Upír, považovaný za nositele moru, tradičně ho je možné zahlédnout jen při velkých epidemiích.


Azuro feat. Elly - Toca Me

24. února 2014 v 17:56 | Luwasa |  Písničky

Na tomto blogu bylo již přes 11.000 návštěvníků! Děkuji! :-))
✬ ✭ A tu další super písnička! :-)) ✮ ✯
Luwasa

Jak cvičit Lumokinezi

23. února 2014 v 21:27 | Luwasa |  Kineze (co to je, cvičení...)
Cvičení provádějte v místnosti, ve které není ani světlo, ani tma, respektive je světlo tlumené a jeho zdroj není moc jasný.
Čili: Když bude světla málo, tím lépe se bude cvičení provádět, a naopak, pokud bude světla moc, bude to obtížnější.

Soustřeďte se na světelné podmínky ve Vašem okolí. Vnímejte, kam a s jakou intenzitou dopadají paprsky světla. Zkoumejte jeho bravu, jeho jas, hru světla a stínu i to, že jste osvětleni i Vy. Teď zkuste osvětlit nějaké místo nebo sami sebe. Soustřeďte se na to, jak se fotony světla hromadí na onom místě a světlo v tého oblasti stoupá.

Co je Lumokineze

23. února 2014 v 21:11 | Luwasa |  Kineze (co to je, cvičení...)
Lumokineze = práce s fotony
Foton = elementární částice elektromagnetického záření o jakékoli vlné délce. A pro nás viditelné světlo.

Jde tedy o práci se světlem. Ti schopnější můžou vytvářet světelné koule, ovlivnit jejich intenzitu, jas, bravu... Dále také ovlivnit svítivost plamene...

Druhy Upírů: Nelapsi

23. února 2014 v 20:46 | Luwasa |  Druhy Upírů
Pochází ze Slovenska. Je to Upír, který dokáže způsobit vážné škody na majetku. Nelapsi je vrah schopný vyvraždit během jediné návštěvy celou vesnici. Také dokáže zabíjet jediným pohledem.


Druhy Upírů: Nachzeher

23. února 2014 v 20:44 | Luwasa |  Druhy Upírů
Pochází z Kashubie v severní Evropě. Tento Upír má schopnosti zabít svoje příbuzné pomocí psychických prostředků. Zatímco je v hrobě, začne sám sebe pohlcovat, což způsobí, že žijící příbuzní umírají.


Druhy Upírů: Muroň

23. února 2014 v 20:37 | Luwasa |  Druhy Upírů
Pochází z Valašska - oblast Rumunska. Může měnit svojí podobu do různých živočišných forem. V každém ze svých vtělení dokáže Muroň lehce zabíjet, odvádí lidi do ústraní, kde na ně zaútočí jako zvíře.