Chytím-li motýla, zahyne... Utrhnu-li květinu, uvadne... Tehdy pochopím, že přírody se smím dotýkat pouze srdcem!


TADY jsou odkazy na Facebook
Reklamy, prosby, vzkazy a podobně pište SEM!!! ;-)
Máte NÁVRH co sem přidat? Něco Vám tu chybí? Chcete nějaké další Kouzlo třeba o lásce, štěstí nebo penězích? Napište mi to SEM a já se Vám pokusím vyhovět! :-)) Každý den to kontroluju jesi tam něco není... :-))) ;-))
Klidně mi to taky můžete napsat na mail! ;-)


Vítej na mém blogu!
Doufám že se Vám můj blog bude líbit... ;-)
Je o mém Hobby - Magii! :-)

Duben 2014

Egyptský rituál - Vyhánění zlých duchů z obydlí

28. dubna 2014 v 17:15 | Luwasa
Potřebujete:
aromatický olej
sůl
rozmarýn
olivy
šalvěj
mísa s pramenitou vodou (z potůčku)
dlouhá bílá stuha

Postup:
Každý obyvatel domova by se měl očistit v koupeli, do níž přidá 7 kapek oblíbeného éterického oleje a čajovou lžíci soli jako symbol věčnosti a nesmrtelnosti. Poté rozdělte šalvěj, rozmarýn a olivy (ty zase nahrazují olivovník - symbol míru) na čtyři hromádky a každou z nich umístěte do jednoho kouta domu, či bytu, na každou světovou stranu.
Do mísy nalejte pramenitou vodu a potom pomocí špiček prstů pokropte pár kapkami každou místnost v obydlí. Všichni obyvatelé se pak shromáždí kolem mísy se zbylou pramenitou vodou. Natáhněte bílou stuhu kolem mísy a pohybujte se stále ve směru hodinových ručiček a vyslovte (stačí jedním obyvatelem):
"Kdo vcházíš, nepřicházej ve zlém. Nechť všechny zlé úmysly se odráží od našeho domu.
Nechť žádný zlý duch nepronikne těmito zdmi"
14.4. 2014 - 20.4. 2014

21. dubna 2014 v 18:38 | Luwasa |  Návštěvnost Blogu
Navstevnost za minuly tyden (14.4. 2014 - 20.4. 2014) je:
Pondeli: 56
Utery: 50
Streda: 41
Ctvrtek: 48
Patek: 40
Sobota: 27
Nedele: 52

Celkem: 314

Bloody Mary

18. dubna 2014 v 23:07 | Luwasa |  Záhady
Zmínky o Krvavé Mary jsou známy snad po celém světě, neboť jde snad o nejoblíbenější známou městskou legendu. I když jde o legendu známou stovky let, znovu známou se stala v roce 1978 díky folkloristce Janet Langlois. Příběhy o ní se však různí. Ani původní příběh snad už není znám. Po celém světě je jich na 50. Rozdílný je i její původ a její jména.
Vzhledem k tomu, že se jedná o novodobý folklór navazující na staré legendy, není podivné, že vzniklo tolik příběhů o ní, povídaček a domněnek o jejím původu, jejím jméně i způsobu, jak ji vyvolat.

Kdo to vlastně je?
Jedni tvrdí, že to byla čarodějnice, jiní zase, že znetvořená nevěsta. Jsou známé i pověsti, že se jedná o královnu Marii I. Tudorovnu.

Jména:
Někteří ji nazývají Bloody Mary, Bloody Bones, Hell Mary, Mary Worthington, Mary Jane atp.

Jaký má být očekávaný výsledek?

Stoprocentně vždy by se měla zjevit v zrcadle, a už vedle Tebe nebo za Tebou. Podle legend vám může vyškrábat oči, dohnat k šílenství, zabít či vtáhnout do zrcadla s sebou ty, kteří ji vyvolali.

Obrázek Bloody Mary, více najdete ZDE


Krvavá Mary... Nezkoušejte to!
Způsobů, jak ji vyvolat, je spousta. Nejrozšířenější verze - o půlnoci v koupelně ve tmě říct do zrcadla 3x (někde je uváděno 13x, 20x nebo 100x) její jméno. Podle jiných verzí by mělo být jednou či třikrát vyřčeno místo jejího jména: "Věřím/nevěřím v Bloody Mary", "Nesnáším Bloody Mary", "Bloody Mary, mám tvé dítě" nebo "Bloody Mary, zabil/a jsem tvé dítě". Podle jedné verze si také člověk musí 100x pročísnout vlasy hřebenem. Jiná verze praví, že Krvavá Máří jde vyvolat pouze určitý den v roce; jiná zase, že ji mohou vyvolat jen ti, co mají něco společného s její smrtí. Prý ji jde vyvolat také při normální seanci (bez ochranných pomůcek jako sůl a křišťál, s použitím červených nebo černých svíček a Pentagramu nebo Bafometa narýsovaného na podlaze).


Ať už byl použit jakýkoli způsob, měla by se objevit v zrcadle za levým ramenem toho, kdo ji vyvolal. Existují další verze o tom, co udělá: vyvolávacího člověka buď zabije, poškrábe v obličeji, vydloube mu oči nebo neudělá nic a prostě se ukáže. Po rozsvícení světla v koupelně by měla zase zmizet. Pokud neudělá nic, ráno se prý člověk probudí se škrábanci na obličeji.


Auto duchů

17. dubna 2014 v 12:44 | Luwasa |  Záhady

No teda... Neuvěřitelný... Kde se vzalo?! :'O
Jaký na to máte názor Vy, co myslíte? :-)

Jarní dort

15. dubna 2014 v 15:12 | Luwasa |  Magické Recepty
Dort na oslavení Ostary. ;-)

7.4. 2014 - 13.4. 2014

14. dubna 2014 v 16:59 | Luwasa |  Návštěvnost Blogu
Navstevnost za minuly tyden (7.4. 2014 - 13.4. 2014) je:
Pondeli: 35
Utery: 51
Streda: 27
Ctvrtek: 35
Patek: 35
Sobota: 40
Nedele: 76

Celkem: 299

Wau! Ta neděle! :-O Překonali jste se! :-)
Luwasa

Jak se stát kočkodlakem?

12. dubna 2014 v 19:23 | Luwasa |  Kočkodlaci
Jako u každé proměny potřebujete Úplněk a Půlnoc...

Potřeby: Kočičí chlupy, svíčky, miska, kopr, třezalka (jedna čajová lžička zalitá čtvrtlitrem horké vody - do hrnku = čaj), mléko (mělo by být v malé misce)

Postup: Z kočičích chlupů uděláme kruh a jeden chlup si necháme. Vlezeme dovnitř kruhu. Na 4 světové strany zapálíme svíčky a sedneme si doprostřed. Do misky dáme kopr a zalijeme kapičkou čaje z třezalky, svůj vlas a potom tam dáme zbývající chlup. Mléko položíme vedle misky. Zbytek čaje z třezalky vypijeme. Poté zapálíme obsah mísy. Při tom lížeme mléko jako kočka a hrbíme hřbet. Po dohoření ohně zapředeme, zamňoukáme, zasyčíme (osvojení kočičích zvuků).

Zakončení: Po dohoření obsahu mísy její obsah vyklopíme ven (symbolické navrácení Zemi). Poté klekneme do kruhu a poděkujeme Velké Matce. Asi takto: "Děkuji ti Velká Matko, že si dohlížela na můj Rituál. Dej, ať se můj Rituál zobrazí ve skutečnosti. Děj se vůle Paní."
Poté zhasneme svíce (a to v tomto pořadí: sever, jih, východ, západ) a kočičí chlupy navrátíme Zemi.

Všichni nejsou vhodní se stát kočkodlakem...
Šťastlivcům se to vyplní do 24 hodin, ostatním nikdy... Buď udělali něco špatně, nebo jim to prostě není souzeno...


Výroba WooDoo papenky

11. dubna 2014 v 23:54 | Luwasa |  Woodoo
Potřeby:
  • Výplň - nejlépe drcené sušené bylinky
  • Jehla a nit
  • Látka
  • Možné jsou knoflíky

Postup:
Z látky si 2x vystřihneme stejného "panáka" (aby měl hlavu, ruce, břicho a nohy) a sešijeme podél okrajů stehy blízko sebe od polovuny hlavy do rozkroku. Vycpeme výplní a sešijeme podél okrajů tak, aby výplň nevypadala. Vyšijeme srdce a oči (můžeme použít knoflíky).


Kocour v botách (2011)

11. dubna 2014 v 15:50 | Luwasa |  Filmy, seriály
Pohádka Kocour v botách :-)
Délka filmu: 87 minut
Rok natočení: 2011
Obsah: Ve filmu zastihnete titulního hrdinu v době, která časově předchází setkání se zeleným zlobrem. Je to psanec a zločinec, na jehož hlavu vypsali bohatou odměnu, ale copak by ty obrovské černé oči dokázaly podvádět a krást? Všechno určitě musí být úplně jinak, což se taky vzápětí potvrdí, když se kocour v honbě za třemi kouzelnými fazolkami ocitne tváří v tvář Valdovi Cvaldovi, nejlepšímu kamarádovi z dětství, který ho jednoho nepěkného dne podrazil tak, že se z kocoura stala štvaná zvěř. A z Valdy Cvaldy nepřítel. Navzdory intuici se společně s ním a mazanou kočičí zlodějkou Čiči tlapičkou vydává vstříc dobrodružství, během něhož se utká s nebezpečnými zločinci jménem Jack a Jill, navštíví vzdušné zámky, zachrání rodné město a možná i očistí své jméno. Pokud ho ovšem Valda Cvalda znovu nepodrazí.

ZDE to stáhnete! :-)

A něco k zasmátí... xD Já z té kočky chcípám... :'DD