Chytím-li motýla, zahyne... Utrhnu-li květinu, uvadne... Tehdy pochopím, že přírody se smím dotýkat pouze srdcem!


TADY jsou odkazy na Facebook
Reklamy, prosby, vzkazy a podobně pište SEM!!! ;-)
Máte NÁVRH co sem přidat? Něco Vám tu chybí? Chcete nějaké další Kouzlo třeba o lásce, štěstí nebo penězích? Napište mi to SEM a já se Vám pokusím vyhovět! :-)) Každý den to kontroluju jesi tam něco není... :-))) ;-))
Klidně mi to taky můžete napsat na mail! ;-)


Vítej na mém blogu!
Doufám že se Vám můj blog bude líbit... ;-)
Je o mém Hobby - Magii! :-)

Červen 2014

Percy Jackson: Moře nestvůr

30. června 2014 v 17:59 | Luwasa |  Filmy, seriály

Délka filmu: 108 min
Rok natočení: 2013
O čem je?: Být bohem na Olympu není příliš jednoduché, už jen proto, že jsou tam těchto mocných božských postav plné mraky a ne vždy se mezi sebou přátelí. Být člověkem mezi lidmi má také svá úskalí. Ale být polobohem, to už je pořádný průšvih. Znamená to hledat si své místo jak na zemi, tak i na nebesích. A ještě horší to je, když jste teenagerem, jehož otcem je Poseidon a matkou "obyčejný" člověk, který vaši výchovu a bublající hormony ne úplně zvládá. V takové situaci se nachází Percy Jackson, jehož jediným bezpečným útočištěm se stává Tábor Polokrevných, kde žijí všichni takto zplození. Tedy ti, jejichž jedním rodičem je bůh a druhým člověk.
Po nečekaně klidném školním roce se poslední den před prázdninami na Percyho ale sesype celá lavina potíží - hodina tělocviku se promění ve vybíjenou s lidožravými obry, kamarád Grover záhadně zmizí a navíc Táboru Polokrevných i jeho obyvatelům hrozí zničení. Někdo se snaží probudit Kronose, jednoho z původních Titánů a otce nejvyšších olympských bohů, který jediný umí učinit bohy i polobohy smrtelnými. A který má s nimi navíc nevyřízené účty. A tak se Percy a jeho přátelé musejí vydat na další nebezpečnou výpravu... Věštba Orákula tuto partu statečných vyšle na cestu za Zlatým rounem, které jediné má moc je zachránit. Musí proniknout do míst, které my smrtelníci nazýváme Bermudský trojúhelník. Správný název ale je Moře nestvůr. Mytologické bytosti ožívají, krvelačné nestvůry se bouří a bohové z Olympu na ně kladou další úkoly...(oficiální text distributora)

ZDE ke stažení :-)


Výroba kyvadla

30. června 2014 v 16:24 | Luwasa |  Čarodějnické Pomůcky, Amulety, Symboly,...
Velice jednoduchý a rychlý způsob, jak si vytvořit vlastní kyvadélko.

1. Sežeň si nějaký korálek, kamínek či křížek. Hlavní je, aby měl dírku. Případně to může být polodrahokam, ale musí mít háček (aby jsi jím mohl/a prostrčit niť).

2. Dírkou prostrč tenkou niť, drátek nebo řetízek.

3. Kyvadlo je hotové! :-) Rychlý způsob, co? ;-)

23.6. 2014 - 29.6. 2014

30. června 2014 v 16:00 | Luwasa |  Návštěvnost Blogu
Navstevnost za minuly tyden (23.6. 2014 - 29.6. 2014) je:
Pondeli: 49
Utery: 57
Streda: 50
Ctvrtek: 74
Patek: 48
Sobota: 43
Nedele: 59

Celkem: 380

Zaříkadlo pro očištění cesty lásce

29. června 2014 v 22:55 | Luwasa |  Zaklínadla, Zaříkadla,...
Toto zaříkadlo můžete použít, kdykoliv v sobě pociťujete nespokojenost nebo zbytky zloby.
V pondělí za ubývajícího Měsíce v první hodině po západu Slunce, zapalte červenou a bílou svíci, před svíce položte bílý karafiát, bobkový list a misku slané vody. Seďte tiše, zhluboka dýchejte. S každým nádechem vdechněte světlo svící. S každým výdechem vydechněte obavy a zábrany, které jsou na překážku lásce, kterou si přejete. Říkejte nahlas:
"Očišťuji se od všeho negativního, co mi brání poznat lásku kolem sebe. Otevírám se, mám oheň, který očišťuje, zemi, která hojí, vzduch, který dává poznání, a vodu, která odplavuje. Jemně uvolňuji svazky, řetězy a pouta. Mohu volně milovat a být milován/a. S Božskou mocí a požehnáním říkám: Staniž se."

Jak dosáhnout úspěchu ve hře?

29. června 2014 v 0:31 | Luwasa |  Zaklínadla, Zaříkadla,...
Utrhněte v bouři čtyři nebo pět lístků jetele. Přežehnejte je křížem a proneste slova:
"Zaklínám Tě ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého, jménem panenství Panny Marie, čistotou svatého Jana Křtitele, jménem čistoty svatého Jana Evangelisty. Služ mi při každé hře."
Pomodlete se 5x Pater Noster a 5x Ave Maria. Pokračujte:
"El, Agios, Ischiros, Athanatos."
Jetel dejte do váčku z černého hedvábí a noste jej při hře jako škapulíř.

Heřmánkové inhalace

28. června 2014 v 22:31 | Luwasa |  ★ Štěstí, Zdraví... ✩
Při inhalacích se vaří 1 polévková lžíce heřmánku ve 250 ml vody a pod přikrývkou se 10 minut vdechuje. Aplikuje se při bronchitidě, onemocnění vedlejších nosních dutin atd...
Myslím, že by stejný účinek mělo čuchání heřmánkového čaje (nevařit - jen zalít heřmánek vařící vodou a 5 minut louhovat) a pak ho nakonec vypít.


Blažená síla skořice

28. června 2014 v 21:46 | Luwasa |  Kouzla, Rituály, Koupele...
Tento rituál by měl do našeho života přinést prohlubující se lásku, peníze a možné posílení našich eventuelních věšteckých
schopností.

Potřebujeme šálek, plátýnko, tři kusy skořice, bílou svíci a vroucí vodu.

Tři kusy skořice vezmeme a z posledního kousek ukousneme a sníme, skořici pak vhodíme do šálku a zalijeme vroucí vodou. Plátýnko na louhování položíme nad šálek a tři minuty necháme, vedle zapálíme svíci. Po třech minutách, během kterých byste měli meditovat a plně se uvolnit, smočíme jedem roh látky v nápoji a svíci jím uhasíme, zde je důležité nesfoukávat.
Připravený lektvar potom popíjíme, vždy po třech doušcích.

Hromnicový dort

27. června 2014 v 15:35 | Luwasa |  Sabaty a Esbaty
Tento dort je skvělý na oslavení svátku Imbolc. ;-)

Jak cvičit Hydrokinezi

26. června 2014 v 21:43 | Luwasa |  Kineze (co to je, cvičení...)
1. cvik
Naplňte si misku vodou (tak 1-2 cm pod okraj). Na nic nemyslete, uvolněte se a sedněte si k misce.
Nyní můžete:
1. Ponořte ukazováček do vody a vnímejte její vlastnosti. Pak se soustřeďte na pohyb vody. Představte si, jak se voda začne hýbat dokola směrem, který si sami zvolíte. Plně se na tento pohyb soustřeďte. Můžete pohyb zrychlit. Pak ukazováček vytáhněte a (stále myslete na vír) kružte ukazováčkem po směru víru.
2. Zapojit sílu vůle. Pevně se soustřeďte na vodu v micse a představte si, jak se točí do víru. Je to o pevné vůli a o týdnech zkoušení.
3. Použít imaginární ruku. Představte si, jak nějaká ruka ukazováčkem víří vodu do víru.

Co je Hydrokineze

26. června 2014 v 20:40 | Luwasa |  Kineze (co to je, cvičení...)
Hydro = voda
...Jde tedy o ovládání vody pomocí mysli. Způsobů, jak trénovat hydrokinezi, je mnoho.