Chytím-li motýla, zahyne... Utrhnu-li květinu, uvadne... Tehdy pochopím, že přírody se smím dotýkat pouze srdcem!


TADY jsou odkazy na Facebook
Reklamy, prosby, vzkazy a podobně pište SEM!!! ;-)
Máte NÁVRH co sem přidat? Něco Vám tu chybí? Chcete nějaké další Kouzlo třeba o lásce, štěstí nebo penězích? Napište mi to SEM a já se Vám pokusím vyhovět! :-)) Každý den to kontroluju jesi tam něco není... :-))) ;-))
Klidně mi to taky můžete napsat na mail! ;-)


Vítej na mém blogu!
Doufám že se Vám můj blog bude líbit... ;-)
Je o mém Hobby - Magii! :-)

Prosinec 2014

Očištění, posvěcení a aktivace oltáře

23. prosince 2014 v 20:06 | Luwasa |  Čarodějnické Pomůcky, Amulety, Symboly,...
Rituál je velmi složitý a rozsáhlý, ale není se čemu divit, oltář je přeci velmi důležitý!
Pro tento Rituál je nejlepším časem Úplněk, nebo Novoluní. Novoluní však bude lepší, když budete mít oltář připravený dříve a pak můžete začít očišťovat i pomůcky.

Rituál zimního slunovratu pro štěstí v novém roce

20. prosince 2014 v 18:00 | Luwasa |  ★ Štěstí, Zdraví... ✩
Toto Kouzlo pochází z Ruska. Je to Rituál zimního slunovratu a jeho působením si zajistíte snadnější cestu do nového roku a zimu prožijete v klidu a bez trápení. Zimní slunovrat je 21. prosince a v dřívějších dobách znamenal bod, kdy je třeba obrátit se a kráčet dopředu po kruhu. Protože Jul znamená kolo.

K tomuto obřadu budeme potřebovat dvě malé cibule a sůl. Protože očišťují a usnadní nám tímto obdobím lehce projít a začít znovu. Dále budeme potřebovat dvě stříbrné březové větvičky. V Rusku se totiž bříza o Vánocích používala jako symbol znovuzrození. A jako poslední si budete muset k tomuto Kouzlu opatřit tři bílé svíčky a dvě červené šňůrky.

V předvečer zimního slunovratu, tedy večer 20. prosince, zapalte svíčky. Udělejte si nikým nerušenou a příjemnou pohodu. Soustřeďte se na světlo svíček. Při tom oloupejte cibule a ovažte každou z nich červenou šňůrkou . Při tomto konání odříkávejte. "Duchové minulosti a přítomnosti, držte na uzdě vše zlé, ať vládne harmonie a radost na přelomu dne." Ovázané cibule pak pověste nad přední i zadní dveře svého domova. pokud nemáte zadní dveře, pověste druhou cibuli na okno.
To ovšem není Vašemu Kouzlení konec.
Na štědrý den cibuli sundáte, posolíte ji a spálíte, nebo zahrabete do země. Což dá sice v zimě více práce, ale spálená cibule na štědrý den v domě není nic příjemného. Potom si k čelu přiložte stříbrné březové větvičky, pak je svažte červenými šňůrkami, co byly na cibuli a pověste je nad přední i zadní dveře nebo okno místo cibule.
Tak se dočkáte toho, že staré propustíte a to nové bude lepší a příjemnější.


24.11. 2014 - 30.11. 2014

4. prosince 2014 v 15:20 | Luwasa |  Návštěvnost Blogu
Návštěvnost za minulý týden (24.11. 2014 - 30.11. 2014) je:
Pondělí58
Úterý56
Středa51
Čtvrtek49
Pátek53
Sobota95
Neděle68
Celkem430