Chytím-li motýla, zahyne... Utrhnu-li květinu, uvadne... Tehdy pochopím, že přírody se smím dotýkat pouze srdcem!


TADY jsou odkazy na Facebook
Reklamy, prosby, vzkazy a podobně pište SEM!!! ;-)
Máte NÁVRH co sem přidat? Něco Vám tu chybí? Chcete nějaké další Kouzlo třeba o lásce, štěstí nebo penězích? Napište mi to SEM a já se Vám pokusím vyhovět! :-)) Každý den to kontroluju jesi tam něco není... :-))) ;-))
Klidně mi to taky můžete napsat na mail! ;-)


Vítej na mém blogu!
Doufám že se Vám můj blog bude líbit... ;-)
Je o mém Hobby - Magii! :-)

Svíčková ochrana

10. února 2015 v 18:03 | Luwasa |  «Pro ochranu; bezpečí...»
Je to velmi jednoduchý způsob, jak se ochránit před negacemi, zejména ve spánku, ale také pokud se prostě jen necítíte v místnosti dobře nebo chcete dělat nějakou Magickou práci a máte strach, že kruh nebude dostatečnou ochranou.
Postup je velice jednoduchý a rychlý, účinek okamžitý.


Potřeby: lichý počet svíček ideálně bílé barvy, nejlepší jsou k tomuto účelu čajovky (minimálně tedy tři, ale čím více svíček, tím silnější je ochrana), sirky nebo zapalovač

Postup:
Velice vhodný počet jsou tzv. Magická čísla - tři, pět a nebo devět. Tři symbolizuje božskou trojici, pětka ochranný Pentagram a devítka je na třetí umocněná trojka.
U dvojciferného počtu svíček pozor na jejich numerologický součet a tím i posunutý význam, pokud nejste odborník na symboliku a numerologii, raději zůstaňte při zemi a svíček použijte méně.

Tyto svíčky rozestavte do kruhu, nemusí být nijak velký, jejich ochrana působí na celou místnost, i když jsou natěsnané u sebe. Zapalte první svíčku a stejným plamenem postupně zapalujte všechny svíčky v kruhu, přičemž se po zapálení poslední svíčky dotkněte plamenem první zapálené svíčky, čímž kruh dokončíte a uzavřete. Při zapalování postupujte pravotočivě, konstruktivně (po směru hodinových ručiček).
Při zapalování je dobré pronášet motlitbu ke konstruktivním silám Vesmíru a prosit je o ochranu - třeba: "Andělé/mocná ochranná sílo Vesmíru/Matko Přírodo, prosím Vás o ochranu a pomoc, prosím, vložte svoji sílu do tohoto světla, které mne bude chránit před temnotou."

Svíčky Vás budou chránit celou dobu, co budou hořet, po zhasnutí se jejich ochrana postupně vytrácí, záleží jak moc je místo "zamořené" nebo pod tlakem nějaké destrukce. V místnosti, kde se Vám pěkně žije, jen jste se tam výjimečně pohádali s přítelem, ochrana vydrží déle, než v místnosti, kde se hádáte denně.
Krom toho je důležité si dávat pozor, aby všechny svíce byly zapáleny stejným plamenem - jednou sirkou, na jediné rozžehnutí zapalovače. Pokud plamen v průběhu zapalování zhasne, Rituál neproběhl a je třeba to zopakovat. Stejně tak nesmíte vynechat uzavření kruhu - dotek plamene mezi poslední a první svíčkou.

Kouzlo je možné provádět opakovaně kdykoli, kdekoli a bez ohledu na denní nebo roční dobu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 K. K. | Web | 20. února 2015 v 12:25 | Reagovat

TOhle by se mi mohlo hodit, mám pocit, že mám totálně zamořený pokojík. :-) Asi ho budu muset "vyčistit" (spíše ochránit) i tímhle způsobem, protože když zapálím aromalampu, tak mě to pak v noci akorát dusí (to se mi stává u opia, myrha je méně aromatická). Navíc se v pokoji ani necítím dobře, což je paradoxní, když je to můj pokoj.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama